REGULAMIN

Informacje ogólne:
 1. Właścicielem Carmenclick.com jest firma Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo s.r.o. z siedzibą w Czechach, Hrabinská 498/19, 737 01 Český Těšín, posługująca się numerami IČ: 058 91 078 i DIČ (VAT UE): CZ05891078, z kapitałem zakładowym 40 000 CZK opłaconym w całości.
 2. Administratorami serwisu są: Miroka i Netele.
 3. Niniejszy regulamin obowiązuje zarówno użytkownika Carmenclick.com jak i jego Administrację. Zakładając konto w Carmenclick.com oświadczasz że zgadasz się na warunki zawarte w regulaminie. Złamanie któregokolwiek warunku może skończyć się utratą konta bez możliwości jego odzyskania.1. Konto
Każdy uczestnik programu ma prawo do założenia tylko jednego konta. Większa ilość kont będzie usuwana bez ostrzeżenia oraz odpowiednio karana. By założyć konto wystarczy mieć ukończone 13 lat oraz dobrze znać język polski. Konta nieaktywne dłużej niż 180 dni mogą zostać bezpowrotnie usunięte.


2. Zarabianie
W programie Carmenclick.com wyróżnia się 2 rodzaje zarabiania:

a) gotówkowe - zarabiasz pieniądze za oglądanie reklam. Każda reklama ma swoją określoną wartość.
b) punktowe - oprócz zarabiania gotówkowego masz również możliwość zbierania punktów które możesz potem sprzedać, wymienić na gotówkę lub kupić za nie reklamy


3. Promowanie PTP
Każdy uczestnik programu ma prawo do promowania specjalnego linku za który będzie zdobywać kredyty. Jednak promowanie tego linku może odbywać się tylko na zaakceptowanych stronach. Nie można reklamować linku PTP w innych rotatorach PTP, ponieważ grozi to likwidacją konta. W programie Carmenclick.com panuje całkowity zakaz wstawiania linku PTP do autosurfów!4. Poleceni
Osoby które zapiszą się z twojego reflinka stają się twoimi poleconymi. Z tego tytułu masz prawo czerpać z nich zyski. W programie Carmenclick.com istnieje 5 poziomów poleconych:
I poziom 14%, II poziom 5%, III poziom 4%, IV poziom 3%, V poziom 2%


5. Wypłata
 1. Podstawową formą wypłaty jest przelew na konto bankowe.
 2. Użytkownik może zażądać wypłaty w wysokości co najmniej 5 zł. Dla posiadaczy kont premiowanych minimum do wypłaty może być niższe.
 3. Minimum do wypłaty może zostać czasowo lub na stałe obniżone, o czym administracja poinformuje użytkowników.
 4. Wypłaty na konta bankowe nie są obciążone żadną prowizją.
 5. Wypłaty na konta PayPal są możliwe od kwoty 10 zł i są wysyłane jako zapłata za usługę, a więc PayPal pobiera prowizję od każdego przelewu. Prowizja ta jest odejmowana od zarobków użytkownika.
 6. Serwis Carmenclick nie wysyła przelewów za pośrednictwem PayPal w trybie krewni/znajomi.
 7. Wypłaty za pośrednictwem PayPal będą realizowane wyłącznie na zweryfikowane konta PayPal. Możliwe jest odstępstwo od tej zasady w uzasadnionych przypadkach, jednakże decyzja w tej sprawie należy wyłącznie do administracji Carmenclick.com.
 8. Zarobione środki można przeznaczyć na doładowanie telefonu w systemie pre-paid. Doładowania są realizowane w pełnych złotych, w kwotach wynoszących co najmniej 5 zł.
 9. Wypłaty na konta bankowe realizowane są zbiorczo po zakończeniu miesiąca kalendarzowego, nie później niż 14-tego dnia miesiąca następującego po miesiącu zamówienia wypłaty.
 10. Wypłaty na konta PayPal będą realizowane w ciągu 60 dni od zamówienia.
 11. Możliwe są wypłaty ekspresowe za dodatkową odpłatnością.
 12. Dopuszczalne są inne formy wypłat (np. Payza), po indywidualnym uzgodnieniu warunków.
 13. Przy wypłacie środków wypłacona kwota zostanie odjęta od stanu konta w Carmenclick.com.
 14. Warunkiem otrzymania wypłaty jest podanie wszystkich danych koniecznych do jej zrealizowania. Konsekwencje braku niezbędnych informacji lub podania danych błędnych bądź nieprawdziwych ponosi wyłącznie użytkownik programu.
 15. W przypadku niepoprawnego wypełnienia formularza wypłaty/reklamy należy liczyć się z możliwością utraty środków pobranych podczas wypełniania formularza.
 16. Użytkownik zobowiązany jest we własnym zakresie i na własny rachunek dokonać rozliczenia z tytułu obowiązku podatkowego.6. Czat
Każdy użytkownik programu Carmenclick.com ma prawo do korzystania z czatu. Czat służy do rozmów na temat ogólny. Zakazane jest podawanie reflinków na czacie. Na czacie zakazane jest również obrażanie innych, obrażanie administracji, podważanie wiarygodności programu, ubliżanie, grożenie, używanie wulgaryzmów oraz wszelkie inne zachowanie mogące naruszyć czyjąś godność


7. Cheatlinki i turing
W programie znajdują się również cheatlinki i turing. Cheatlinki to reklamy o wartości ujemnej a turing to sprawdzenie czy interesujesz się daną reklamą. Cheatlinki i turing to zabezpieczenie przed osobami które oszukują i korzystają z automatów. Po 5 kliknięciach w cheatlink i 30 kliknięciach w zły numerek turing konto zostanie usunięte.


8. Spamowanie
W programie Carmenclick.com spamowanie również będzie karane. Za spamowanie uznaje się nagminne wysyłanie wiadomości na PW do administracji oraz innych użytkowników, wysyłanie treści do innych użytkowników bez ich zgody. Wklejanie reflinków na czat również będzie uznawane za spam.


9. Realizacja reklam
Wszystkie reklamy zamówione w programie Carmenclick.com realizowane bedą w ciagu 72 godzin tylko w dni robocze od poniedziałku 7:00 do piątku do 18:00.
Oznacza to że zamawiając reklamę w piątek po 18:00 zostanie ona zrealizowana najwcześniej w poniedziałek.

10. Kontakt
Każdy użytkownik programu ma prawo do kontaktu z administracją. Jednak zadawanie pytań na które można znaleźć odpowiedź będzie karane. Formularz kontaktowy z administracją znajdziesz w zakładce Kontakt.