Zainteresowany reklamą w naszym serwisie?

Oferujemy szeroki zakres reklam dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkownika. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Uwaga! Zanim wykupisz reklamę, sprawdź, czy Twoja strona nie znajduje się na czarnej liście. Reklamy stron z tej listy nie będą realizowane.
Reklamy:

Mailing
Płatny mailing

Mailing specjalny: Maile są wysyłane tylko na skrzynki mailowe użytkowników, nie da się ich odebrać na wewnętrznej skrzynce w programie. Wejścia w reklamowaną stronę są bez timera, ramek, referera.


Wejścia na stronę
Użytkownicy naszego serwisu odwiedzą Twoją stronę, wchodząc na nią z odnośnika na stronie.

Płatne kliki: Twoja strona będzie odwiedzana przez użytkowników naszego serwisu, którzy spędzą na niej określoną ilość czasu.
Uwaga! W tej sekcji nie przyjmujemy zamówień na reklamy polskich PTP typu UV (np. Puls Reklamy, Świat Reklam, Click.Mail, AdBiznes, Złotóweczka, ForsaPL, Web-Ads, linki UV Zielony Mail, Sejfik, PolishBux). Te reklamy można zamawiać wyłącznie w klikach sieciowych. Zasada ta ma na celu umożliwienie zarabiania wszystkim promotorom.


Kliki sieciowe:
Twoja strona będzie reklamowana w kilku serwisach równocześnie. Wejścia na stronę będą z różnych serwisów, jednak z zachowaniem zasady 1 adresu IP na 24 godziny. Nie musisz już wykupywać reklam w każdym serwisie osobno - wystarczy, że zrobisz to raz.
Ten rodzaj reklamy jest szczególnie polecany do promowania PTP, ponieważ zapewnia z jednej strony dużo klików, a z drugiej - maksymalną możliwą do uzyskania efektywność. Dodatkowo linki promujące PTP typu UV są wyświetlane po jednym dla każdego rodzaju PTP, dzięki czemu nikt nie traci kredytek z powodu innych reklam tego samego PTP.
Kliki sieciowe działają w następujących serwisach: Dukacik.com, ForsaPL.info, Carmenclick.com, Bogacz.info, 2zlote.info, FortunataPTR.pl, AdNet.biz.pl, Ekspon.com, Wizyt.eu


Wejścia na stronę premiowane punktami
Kliki punktowe to tańsza alternatywa dla klików płatnych. Im więcej punktów za klik, tym dłuższy czas pobytu odwiedzającego na stronie.
Uwaga: kliki o wartości 1 pkt służą wyłącznie do promowania stron typu PTP. Inne zamówienia będą realizowane jako kliki o wartości 2 pkt, z liczbą wejść zmniejszoną o połowę.
Strony łamiące ramki oraz nie wyświetlające się w ramkach będą wyświetlane z czasem pobytu na stronie wynoszącym 0 s.
Uwaga! W tej sekcji nie przyjmujemy zamówień na reklamy polskich PTP typu UV (np. Puls Reklamy, Świat Reklam, Click.Mail, AdBiznes, Złotóweczka, ForsaPL, Web-Ads, linki UV Zielony Mail, Sejfik, PolishBux). Te reklamy można zamawiać wyłącznie w klikach sieciowych. Zasada ta ma na celu umożliwienie zarabiania wszystkim promotorom.

Wyświetlenia banera
Twój baner będzie wyświetlany na każdej podstronie serwisu nad menu, a także na górze strony do promowania PTP. Są to bardzo widoczne miejsca, więc masz gwarancję, że każdy odwiedzający stronę Twój baner zobaczy. Reklama ta jest przeznaczona dla banerów o standardowych rozmiarach (468x60px).

Baner w rotatorze do uzyskania określonej liczby wyświetleń: Twój baner będzie wyświetlany w rotatorze do czasu, aż uzyska wybraną przez Ciebie ilość wyświetleń. Będzie on w widocznych miejscach, więc wyświetlenia na pewno się nie zmarnują. Uwaga: skuteczność tej reklamy zależy przede wszystkim od wyglądu banera.


Baner w rotatorze przez określony czas: Twój baner będzie wyświetlany w rotatorze, na przemian z innymi banerami, przez wybrany przez Ciebie okres czasu. Skuteczność takiej reklamy zależy przede wszystkim od wyglądu banera.


Wyświetlenia buttona
Twój button (mały banerek o rozmiarach 120x60px) będzie wyświetlany na każdej podstronie serwisu, nad menu. Jest to bardzo widoczne miejsce, więc masz gwarancję, że każdy odwiedzający stronę Twój button zobaczy. Reklama ta jest przeznaczona dla buttonów o standardowych rozmiarach (120x60px).

Button w rotatorze do uzyskania określonej liczby wyświetleń: Twój button będzie wyświetlany w rotatorze do czasu, aż uzyska wybraną przez Ciebie ilość wyświetleń. Będzie on w widocznych miejscach, więc wyświetlenia na pewno się nie zmarnują. Uwaga: skuteczność tej reklamy zależy przede wszystkim od wyglądu buttona.


Płatne pobieranie
Wskazany przez Ciebie plik będzie pobierany przez użytkowników serwisu. Wewnątrz paczki do pobrania umieść kod składający się z liter i cyfr (do 20 znaków), który posłuży do weryfikacji poprawności pobrania. Plik z kodem musi być w formacie możliwym do otwarcia przez każdego użytkownika internetu za pomocą oprogramowania będącego standardowym wyposażeniem komputerów. Preferowany format pliku z kodem to txt; dopuszczalny jest również pdf i html. Jeśli Twój plik z kodem ma inny format niż txt, napisz o tym w opisie reklamy.
Aby reklama mogła być zrealizowana, podaj link do pobieranego pliku oraz kod do weryfikacji. Możesz podać również (ale nie musisz) opis do pobrania (także w html), reflink do serwisu uploadingowego oraz adres własnego przycisku do pobierania.